( +371 ) 67292878, 26662018

Games4you sociālajos tīklos

Sekojiet mums!

facebookfacebookinstagram

Biljarda galds Provijus Sport KRIEVU BILJARDS/SNOOKER

Biljarda galds Provijus Sport KRIEVU BILJARDS/SNOOKER Zoom

Biljarda galds Provijus Sport KRIEVU BILJARDS/SNOOKER

PRO serija - NEKĀDU KOMPRAMISU! Izturīgi un uzticami materiāli, profesionāla un izturīga konstrukcija.
Provijus Sport - biljarda galds profesionālam biljarda klubam.
Ar speciāli atlasītu un stiprinātu bortu gumiju, gar visu plati garentē vienādu bumbas atlekšanas leņķis.
Galdi ir komplektējami tikai ar "Profesionālu biljarda plati" dabīgu akmens plati, kura tiek gatavota Eiropā, garantējot maksimālu spēles kvalitāti, kā arī katra plate tiek 100% iztestēta un marķēta ar individuālu numuru.
Galda konstrukcija ir taisīta tā, lai akmens skrūves nekad nekrustotos ar bumbas ripošanas zonu, kā arī lai galda uzstādīšana ir ātrāka un spēles kvalitāte ir lielāka.

Availability: Ir noliktavā

€2 810,00

* Jāaizpilda obligādi

Apraksts

Details

Bilijardai

Specivikācija:

Ražotājs: Bilijardai
Materiāls: koks
Galda virsmas materiāls: Akmens

Preces apraksts:

Biljarda galds Provijus Sport PRO serija - NEKĀDU KOMPRAMISU! Izturīgi un uzticami materiāli, profesionāla un izturīga konstrukcija. Provijus Sport - biljarda galds profesionālam biljarda klubam. Ar speciāli atlasītu un stiprinātu bortu gumiju, gar visu plati garentē vienādu bumbas atlekšanas leņķis. Galdi ir komplektējami tikai ar "Profesionālu biljarda plati" dabīgu akmens plati, kura tiek gatavota Eiropā, garantējot maksimālu spēles kvalitāti, kā arī katra plate tiek 100% iztestēta un marķēta ar individuālu numuru. Galda konstrukcija ir taisīta tā, lai akmens skrūves nekad nekrustotos ar bumbas ripošanas zonu, kā arī lai galda uzstādīšana ir ātrāka un spēles kvalitāte ir lielāka. Laminētā koka rāmja konstrukcija ir izstrādāta datorā (garantējot 10 gadu ilgu galdu izmantošanas termiņu), kā bortu virsma ir gatavota no ozola, garantējot lielāku izturību. Pārējā bortu daļa ir taisīta no oša, kājas no bērza, rāmis no mīkstā koka (Osis un ozols ir iespējams priekš bortiem un kājām). Virsmu ir iespējams izgatavot no augstas izturības koka jatoba. Audums Simonis 920. Iespējamās krāsas 1.-9., attēlā ir krāsa numur 2. un standarta komplektācija.
Atsauksmes